Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Tasarımı Yaptırmak istiyorum
Yeni bir internet sitesine mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan web sitesine sahip olabilmeniz için her türden donanıma sahip birileriyle çalışmanız gerekmektedir. ‘Web sitesi hazırlarken bir çok değişkene doğru cevap vermek gereklidir.‘
 
Web sitesi yaptırmadan önce beklentileri belirlemek ve alternatifleri değerlendirmek şart ve değişmez kuraldır. Eğer işin içinde değilseniz muhtemelen pek çok yenilikten haberdar değilsiniz. Bu yüzden web sitesi yaptırmadan önce bize danışırsanız size bütün alternatifleri sunar ve ‘firmanız için en şık, en verimli, ve en doğru internet sitesini oluştururuz.‘
 
Yakın Bilgi İnternet Tasarımı; olarak ‘ size özel web sitesi tasarımı ‘ en uygun şartlara, en iyi, en doğru, en etkili web sitesini oluşturmak için size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz bizi aramadan önce referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 
TASARIM HAKKINDA KISA BİLGİLER
 
Renkli Tasarımlar: Özgün tasarımlar, güncel içerikler ve etkin kullanım özellikleri ile renkli internet tasarım seçenekleri ile hizmetinizdeyiz..
 
Fotoğraf Galerisi: Dinamik resim galerisi ekleme seçeneği ile bütün ürünlerinize ve hizmetlerinize özgün fotoğraf galerileri ekleyebiliriz.
 
Kroki Bilgileri Ekleme: İnternet sitenize ekleyeceğimiz ve sizlere özel oluşturacağımız haritalar ile müşteriler size daha rahat ulaşabilir.
 
Kurumsal E-posta Hesapları: Şirketinize özel oluşturacağımız e-posta hesapları ile artık özel adresinizden e-mail gönderebilirsiniz.
 
Sunum Dosyası Ekleme: Müşterileriniz we b sitenizi ziyaret ettiğinde ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında detay bilgileri dosya halinde görebilirler.
 
Web sitenize ekleyeceğimiz özgün iletişim bilgileriniz ile sanal dünyada özgün bir çehreye sahip olacaksınız.
 
Video Ekleme Özelliği: İnternet sitenize isteğe bağlı ürün / hizmet videolarınızı ekleyebilir, internet sitenizde video galeri oluşturabilirsiniz.
 
 

Etiketler

Web,Design,Kurumsal
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste