Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Tasarım
Son birkaç yıl içinde hemen her marka / şirket sosyal medya iletişimini ve dijital pazarlamanın getirdiği imkânları keşfetmeye ve mümkün olan en etkili şekilde kullanmaya çalışıyor.
 
Sosyal ağların erişim ve etkileşim gücü, viral kampanyaların cazibesi, dijital pazarlamanın ölçülebilir performansı derken çoğu zaman unutulan çok önemli bir şey var: Kurumsal site.
 
Kurumsal web tasarım neden önemlidir?
 
1- Görünürlük (arama motorları)
Arama motorları kurumsal siteleri güvenilirlik bakımından diğer sitelere göre daha yukarıda sınıflandırır. Bu sınıflandırma tek başına daha yüksek page rank alınmasını sağlamasa da önemli bir ölçüttür. Aynı sıklıkla ve aynı içerikle güncellenen, aynı anahtar kelimeler için optimize edilmiş, dışarıdan aynı sayıda bağlantı alan iki site varsa, kurumsal site arama sonuçlarında diğerinden daha yüksek sırada görünür.
Buna ek olarak, kurumsal sitenizi arama motorları için optimize ederek (SEO) görünürlüğünü arttırmak elinizdedir.
 
2- Özgürlük ve Kontrol
Kurumsal sitenizin yönetimi tümüyle sizin elinizdedir. Bu sayede, yapmak istediklerinize ilişkin geniş bir özgürlük ve kontrole sahip olursunuz. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilir, sizin için önemli olan içeriği istediğiniz şekilde kullanabilir, ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamaları özgürce hayata geçirebilirsiniz.
 
3- Verilere Sahip Olmak
Sosyal ağlarda aktif olmak, etkileşime girmek elbette çok önemli. Ama unutulmaması gereken temel ve acı bir gerçek var: Bu mecradaki hiçbir veri size ait değil. Bir milyon takipçiniz olsa bile, gerek bu kişilerin profil ayarları gerekse platformun kendi kuralları (her an değişebilir) gereği bu verilere doğrudan erişim ve kullanma hakkınız yok. Oysa kurumsal site üstünde topladığınız her veri 100% size aittir.
 
4- Geri Dönüşüm
Sosyal medya iletişiminde veya daha genel olarak dijital pazarlama çalışmalarında ulaşmak istenen amaçların çoğu kurumsal sitenizde gerçekleşebilecek niteliktedir. Ziyaretçinin iletişim ve diğer bilgilerini kaydetmek, bir başvuru / sipariş almak, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgilendirme yapmak vs. Bunları kurumsal site üstünde 100% ölçebiliyor olmanız da büyük öneme sahiptir.
 
5- Online İtibar
Bir kurumun online itibarı onun hakkında konuşulanlar ve onun kendisini nasıl yansıttığıyla ilgilidir. Kurumsal site bu anlamda sizin online itibarınızın temelini oluşturur. Kötü bir kurumsal siteniz varken şahane dijital kampanyalar yapmayın.
 
 

Etiketler

webtasarım, web tasarım, kurumsal web sitesi, web site
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste