Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web tasarım trendleri
Mobil uyumlu tasarım
Mobil aygıtların kullanımı arttıkça internet sitelerinin de mobil hale getirilmesi bir zorunluluk halini aldı. Taşınabilir aygıtlar için ayrı bir tasarım yerine responsive tasarımlar ön plana geçti. Yani ister cep telefonunda , ister tabletinizde, isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda sorunsuz şekilde görüntülenen internet siteleri artık oldukça popüler.  2015 ‘de bu popülerlik devam edecektir.
 
responsive-web-tasarim
İnfografik kullanımı
Hazırlayacağınız güncel konularla ilgili infografikler harika viral reklam araçlarıdır. İnsanlara hızlı bir şekilde bilgi sunmuş ve kendi tanıtımınızı da yapmış olursunuz.
 
Svg ikon ve grafik kullanımı
Ölçeklenebilir vektör grafik bir çok ortam tarafından desteklenen bu grafik ile tek vektör dosyasından bütün imajlarınızı çağırabilir böylece hem sitenizi hızlandırmış hemde bu mükemmel tekniği sitenize uyarlamış olursunuz.
 
Soluk butonlar
Ghost button diye tabir edilen hayalet butonlar tercih edilmeye başlandı. Hoş görünümü sebebiyle bir süre popülaritesini koruyacak gibi görünüyor.
 
Kullanıcı odaklı tasarımlar
Google kullanıcı bazlı seo’ yu hayata geçirdiğinden bu yana tasarımlarda da dikkat edilmesi gereken en önemli tekniktir. Her şey ziyaretçi için yapılmalıdır. Kolay kullanım ve ziyaretçi dostu tasarım her zaman ön planda olacaktır.
 
Tam ekran arka plan tekniği
2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da da web sitesinin arkasını tamamen kaplayan hareketli ve hareketsiz arkaplanlar yine kullanılmaya devam edecektir. Arkaplan kullanımında video eklenmesi de internet bant genişliklerinin artması ile birlikte kullanılmaya devam edecektir.
 
Kaydırdıkça yüklenen ( Parallax  ) tasarım
Özellikle landing page olarak kullanılan tek sayfalık tanıtım siteleri için oldukça ideal olan bir tasarım türüdür. Html5 ve Css3 ‘ün hayatımıza sokmuş olduğu güzelliklerden ve kullanılmaya devam edecektir.
 
Flat ( Düz ) web siteleri ve grafikler
Kabacı düz tasarım diye nitelendirebileceğimiz flat tasarımlar gerçekten çok hoştur. Sadelik ve modernliği bir arada yansıtabilen flat tasarımlar yükselen bir trenddir.
 
 

Etiketler

yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste