Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Tasarım Kursu Eğitim Konuları
Adobe İllustrator Kursu
Kariyerist Web Tasarım Eğitimlerin En Üstün Müfredatı ile, Çizim tekniklerini öğrenerek En iyi tasarımları yapacak bakış açısına sahip olacak, renk bilgisi edinerek efektif logolar, amblemler ve ikonlar çizmeyi, butonlar hazırlamayı ayrıntılı öğrenmiş olacaksınız.
 
Adobe Photoshop Kursu
Kariyerist yoğun Photoshop Kursu ile  etkin, güçlü web sayfaları tasarlayabileceksiniz. Adobe Photoshop ile fark yaratan kullanıcı dostu arayüzler, canlı web grafikleri tasarlayabileceksiniz. Bannerlar, Sosyal medyada yayınlayabileceğiniz e-afişler tasarlayacaksınız.
 
Adobe Flash Kursu
İnternet reklamcılığının ve Adwords reklamcılığın en çok yararlandığı programdır. Web sitelerinin pazarlama
gereksinimlerini karşılamak için hareketli banner reklamlara ihtiyaç duyarlar. Kariyerist Flash Kursunda Metin ve yazıları hareketlendirmek için animasyon tekniklerini ve flash site mantığını öğrenebileceksiniz.Flash ActionScprict 3.0 ile etkileşim tasarımları, klavye kontrolleri, fare eylemleri ve sürükle bırak gibi uygulamalar öğreneceksiniz.
 
HTML-5 Kursu
HTML-5 Web sayfaları oluşturmak için kullanılan programlama dilidir. En Yeni Kod Sistemlerini anında eğitim müfredatına dahil eden Kariyerist Web Tasarım Eğitimi sizi bu alanda en Sağlam bilgi ile donatacak, sağlam bir alt yapınızın olmasını sağlayacaktır. HTML-5 Kursunda, Web sayfalarını düzenlemek, metinleri ve görüntüleri biçimlendirmek, diğer web sayfalarına bağlantı kurmak, ses video eklemek gibi temel HTML formları oluşturulur.
 
Jquery Kursu
Jquery Kursunda, jquery kütüphaneleri ile nasıl kolay hızlı ve etkili animasyon hazırlayacağınızı öğrenecek, kolay ve etkileyici  slaytlar, foto galeriler, tab menüler yapabileceksiniz.
 
 
Adobe DreamWeaver ve CSS-3 Kursu
Web siteleri prototiplerini sıfırdan ya da başlangıç sayfalarının oluşturulacağını, metin, içerik, resim ve tabloların nasıl ekleneceğini öğreneceksiniz. Arka planda ise CSS ile kodlama ile siteyi tamamlamayı öğreneceğiniz Kariyerist Web Tasarım Kursları ile Web Tasarım alanında en iyi tasarımcılar arasında yer alacaksınız. En son teknolojilerin ve kod yapılarının öğretildiği Kariyerist Web Tasarım Kurslarında Siz En Profesyonel Eğitimi Alacaksınız.
 
 

Etiketler

tasarım
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste