Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Siteniz Size Para Kazandırıyor mu?
Eğer web siteniz size yeni müşteriler getirmiyorsa birşeyler ters gidiyor olabilir. Peki bu ters giden şeyler nedir, maddeler halinde bakalım:
 
Müşterilerinizin artık akıllı cihazları var. Bu müşterileriniz %38’lik (mobil kullanıcı yüzdesi) dilimde olduğu düşünüldüğünde web siteniz mobil uyumlu değilse yani bozuk bir görüntü ya da hiç açılmayan (flash sebebiyle), hata veriyorsa en baştan kaybettiniz demektir. Müşterinizde yatırım / satın alma algısı düşecektir.
Arama sonuçlarında neredesiniz? Hangi anahtar kelime sizin için en doğru? Şayet “havalimanına en yakın oteller” aramasında herhangi bir sonuç üretmiyorsa siteniz ya da kendini bu kelimeye göre optimize etmemiş ve henüz konumlandırma sağlayamamışsa; “otel” kelimesi ile arama yapan kullanıcılarda hiç şansınız yok demektir! “otel” kelimesinde rekabet edeceğiniz rakiplerinize bakmak ister misiniz? Buyrun tıklayın
SEO olmazsa olmazlar arasında. Permalink bağlantılarına bile sahip değilseniz işte bunun gibi: http://www.pixeg.com/web-siteniz-size-para-kazandiriyor-mu işiniz daha da zor demektir.
Şayet bu şartları web siteniz sağlamıyor ve dijital platformlarınızı takip edecek ve yönetecek bir çözüm ortağınız yoksa Web Siteniz size para kazandırmıyor demektir.
 
Bu 3 maddeyi özetlersek;
 
Web sitenizin kesinlikle mobil uyumlu olması şart. Endişe entemeyin, bu teknolojiye sahip olmak pahalı değil.
Sitenizin optimize edilmiş olması (CSS, JS compress v.b işlemler) ve iyi bir SEO alt yapısına sahip olması gerek. Permalink bağlantı yapısı zaten peşinden gelecektir.
Google Ar-ge! Evet, yanlış duymadınız. Rakiplerinizin nerelerde ve hangi anahtar kelimelerde nasıl sonuçlar ürettiğine bakmak. Hiç aklınıza gelmedi değil mi! Madde sayısını dörte çıkarmadan; sitenizin daima güncel olmasına dikkat edin!
Gelin web sitenizi baştan aşağıya inceyelim ve sizi başarıya götürecek bu yolda en yakın çözüm ortağınız olalım.
 
 

Etiketler

web tasarım 2015
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste