Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Optimizasyon Çözümleri
Pek çok sitede görürsünüz, sayfaların yüklenmesi çok uzun sürer, hatta bazılarında beklemekten sıkılıp kapatırsınız.
Bunun başlıca sebebi sayfada gereksiz yere kod kalabalığı yapılması veya hatalı kodlanmış olmasıdır.
Bu durum yalnızca ziyaretçileriniz üzerinde olumsuz bir etki bırakmakla kalmaz, bir taraftan sunucu trafiğinin artmasına ve sunucunun yavaşlamasına neden olurken, diğer taraftan fazladan bant genişliği harcamanıza sebep olur.
Sizde bu durumdan şikayetçiyseniz ve çözüm arıyorsanız lütfen iletişime geçiniz. Sitenizde yapacağımız kod optimizasyonu sayesinde, sayfalarınızın duruma bağlı olarak değişmekle birlikte %100'e varan oranlarda daha hızlı açılmasını sağlayalım.
Tarayıcı Uyumsuzluğundan Kurtulun
 
Günümüzde en çok karşılaşılan sorunlardan birisi web sitelerinin tarayıcı uyumsuzluğudur. Siteniz tasarlanırken web standartlarına uygun bir şekilde kodlanmamışsa uyumsuzluk sorunu yaşarsınız.
Pek çok kişinin web standartlarından habersiz olması ve yapılan siteyi sadece internet explorer ile test etmesi sonucu bu sorun çıkmaktadır. Sitenize bir tarayıcı ile baktığınızda normal görünürken, bir başka tarayıcıda her şey iç içe girmiş, allak bullak bir hal alır.
Bu belki kişisel siteler için önemli bir sorun olmayabilir. Fakat bir şirket sitesi için önemli prestij kaybı demektir. Sitenize girip de böyle bir manzara ile karşılaşan ziyaretçinizin işinize verdiğiniz ciddiyet ve önem hakkında ne düşüneceğini tahmin edebilirsiniz.
Web siteniz bu durumda ise çözüm için iletişime geçebilirsiniz. İsteğinize göre sitenizi tarayıcı uyumlu hale getirebilir veya web standartlarına uygun bir şekilde yeniden kodlayabiliriz.
İnternet kullanımının hızla yayıldığını ve buna bağlı olarak bilinçli kullanıcı sayısının arttığını unutmayın. "İnternette adım geçsin, bir sitem olsun yeter" anlayışı artık yerini "Kendimizi nasıl daha iyi tanıtır ve yansıtırız, interneti en verimli şekilde nasıl kullanırız" düşüncesine bırakmaktadır. Zaten doğru olan da budur.
Amacımız size bu konuda en iyi hizmeti verebilmektir.
 
 

Etiketler

web
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste