Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Dinamik Web Tasarım
İçerisinde asp, php, .net gibi programlama dillerini barındıran web sitelerine "dinamik web sitesi" denir. Kod yapısında bu programlama dillerinin haricinde XHTML, CSS ve Flash barındırabilen yapılardır. Orta ve büyük ölçekli firmaların genellikle tercihi bu tip web siteleridir. Sık sık içerik güncellemesi yapmak durumunda olan firmalar için idealdir. 
 
Dinamik web siteleri kontrol paneline sahiptirler ve web sitei güncellemeleri için herhangi bir deneyim ve bilgi sahibi olunması gerekmez. Web üzerinde ve firmaya özel şifre ile giriş yapılabilen bir adresten web sitesiyle ilgili güncelleme ya da yeni sayfalar oluşumuna olanak veren sistemlerdir.
 
Bu Konudaki Yanlış Bilinenler Nelerdir?
 
Dinamik web sitesi dendiği zaman çoğu kişinin aklına Flash ile yapılmış web siteleri gelmektedir. Aslında dynamic yapı demek Flash barındırmak ya da barındırmamak anlamına gelmemektedir. Doğru olan ise şudur; Dynamic web sitesi demek Web projesinde server taraflı çalışan programlama dillerinin kullanılması anlamına gelmektedir. Diğer adı ise yazılım ya da web yazılımıdır.
 
Dinamik Web Sitelerin Avantajları Nelerdir?
 
Dinamik yapıdaki web siteleri sık sık güncelleme yapmak zorunda olan firmalar için en iyi çözümdür. Firma bünyesinde eli mouse tutan biri tarafından web sitesi kolaylıkla yönetilebilir, bu da güncellemeler için bir web tasarım firmasına bağımlı olmamak anlamına gelir ki bu da ekonomik açıdan firmanın çıkarlarınadır. 
 
Dinamik sitelerde Google arama sonuçlarında başarı sağlanması için url kullanımı arama motoru dostu olmalıdır, özel karakterler içermemelidir.
 
 

Etiketler

Dinamik
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste