Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Bilgi Tasarım
Günümüz şartlarında web sitesi bir ihtiyaçtan öte zorunluluk halini almıştır. Web sitesi tasarımı sadece internet ortamında bulunmak amacıyla değil direk ve dolaylı yoldan müşteri kazanmak,prestiji amaçlı ve satış yapmak amacıyla kullanan firmalar artmıştır.
 
  İnternet dünyasındaki bu rekabetçi ortamda TTR Bilişim web tasarımı hazırlarken yılların verdiği deneyimi müşterileriyle ortak çözümler geliştirerek paylaşmaktadır.
 
 Web tasarımı hazırlarken Yüksek ve güncel teknolojiyi uygun fiyatlarla müşterilere sunmak hedefi TTR Bilişim ´in kuruluş amaçlarından olması sebebiyle web tasarımı fiyatları konusunda kobilerle beraber büyük ölçekli kuruluşlara da hizmet verebilmektedir.
 
Web tasarımı oluşturulmadan önce mutlaka müşteri beklentilerini içeren bir brief alınarak bu doğrultuda sitenizin hedef kitlesi göz önüne alınarak tarayıcı uyumlu, kolay kullanımı olan ve en önemlisi arama motoru dostu yazılım alt yapısına sahip web tasarımı  müşterilerimize önerilir.
 
Web sitesi tasarımı ve web sitesi yazılımı konularında özgün çalışmalar yapılması en önemli ilkelerimiz arasındadır. Müşterilerimiz tarafından hazırlanan içeriğin en uygun şekilde web sitesi ziyaretçilerine sunulması için gereken çalışmalar yapılmaktadır.
 
Web tasarımı örnekleri isteyen müşterilerimize 3 adet farklı web tasarım seçeneği ile sunum yaparak en beğendiği tasarım üzerinden web sitesi çalışmalarına devam edilir. İyi & kaliteli Web tasarımı konusundaki iddiamızı web tasarımı için müşterilerimizden yazılı onay alıncaya kadar devam ediyor oluşumuzla müşterilerimize bildirmekteyiz.
 
web sitesi fiyatları ( Web tasarım fiyatları ) belirlemek için ise firmamız hazırlanacak web sitenizin içeriği, fonksiyonları, tasarımı ( responsive web tasarımı vb ) gibi özelliklerini dikkate alarak oluşturmaktadır.
 
Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde web tasarımının mobil cihazlara uyumluluğu büyük önem arz etmektedir. Kullanıcıların bir çoğu cep telefonu ve tabletler üzerinden web sitenize ulaşmak isteyeceklerdir.Web sitesi tasarımınız mobil cihaz ve tabletlere uyumlu olarak hazırlanmadı ise içeriklerine düzgün şekilde ulaşamayacaklardır. Responsive web sitesi tasarımları ile mobil cihazlar ve tabletler üzerinde de düzgün şekilde web sitenizin görüntülenmesi sağlanabilmektedir. 
 
Ayrıca arama motoru uyumlu kod yapısı ile arama motoru optimizasyonu ( seo ) hizmetine çoğu zaman ihtiyaç duymadan web sitenizin ilgili anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda listelenmesi sağlanabilmektedir.
 
TTR Bilişim hizmetleri olarak müşteri taleplerini öncelikle dinliyor olsakta mutlaka web tasarımı konusunda yeni trendler ve önerilerimizi müşterilerimizle paylaşır ve web tasarımı konusunda nihai kararı bu bilgiler ışığında değerlendirmesini bekleriz. 
 
Web sitesi tasarımı konusunda referanslarımızı inceledikten sonra iletişim formundan bize bilgilerinizi iletmeniz durumunda sizinle en kısa sürede internet çözümleri danışmanlarımız irtibata geçecektir.
 
İyi bir web sitesi tasarımı nasıl olmalıdır ( web sitesi tasarımı :web tasarımı, internet sitesi,web sitesi tasarımı olarakta adlandırlabilir):
 
web sitesi hazırlatırken daha iyi bir performans elde etmek amacıyla aşağıdaki kriterleri baz alarak web sitenizi kontrol edebilirsiniz. Web tasarımı hizmeti bir kerelik olamyıp web tasarımı hizmeti sürekli olarak alınan bir hizmettir, yani web tasarımı yapıldı web tasarımı yapan firmayla işim biter şeklinde düşünülmemelidir.Güncelleme , mail hizmeti gibi ihtiyaçlarınız için sürekli erişibileceğinizden emin olduğunuz web tasarım firması ile çalışmanız bu nedenle çok büyük öneme sahiptir. web tasarımı sadece fiyatı ucuz olduğu için seçim yapan firmalar genellikle mağdur olabilmektedir. Ucuz web siteleri kopya tasarım yada kopya içerik kullanmakta ve bu kopyalama işlemleri anlaşıldığında ise web tasarımı yaptıran firmalar tekrar web tasarımı yaptırmak zorunda kaldığından mağdur olabilmektedirler. Bu nedenle web tasarım firması seçerken sadece web tasarım fiyatına bakılmamasını önermekteyiz. Bu açıklamamızdan web tasarım fiyatlarımızın çok yüksek olduğu algısı oluşmamalıdır. Benzer ölçekte ve kalitede web tasarımı yapan firmalardan alacağınız tekliflerin benzer seviyede olacağı görülecektir. Çok ucuz web tasarım teklifleri aldığınızda mutlaka web tasarımının aşağıdaki kriterleri sağlayıp sağlamadığını kontrol etmenizi öneririz. 
 
Web tasarımı Kullanıcı dostu olmalıdır.
Web tasarımı tarayıcı uyumlu olmalıdır.
Web sitesi arama motoru dostu olmalıdır.
Web sitesi HTML kod yapısı açısından hatasız olarak kodlanmalıdır.
Web tasarımı mobil cihaz ve tablet uyumlu olmalıdır.
web sitesi Tasarımı kaliteli bir hosting alanına sahip olmalıdır.( Bant genişliği,hız vb ) 
web sitesi yeterli özgün içeriğe sahip olmalıdır
web sitesi kullanıcılara en az tıkla istedikleri bilgiye erişim sağlayacak menü yapısına sahip olmalıdır.
web tasarımı müşterinin beklentilerini karşılayacak özelliklere sahip olmalıdır.
web tasarımı ve yazılımı güncel teknolojiler kullanılarak hazırlanmalıdır.
web sitesi Tasarımı ziyaretçileri sayı & bölge vb bazında takip edilmelidir.
 
 
Özel web tasarım projeleriniz için ise firmamız web tasarımı projenizin özgünlüğünü korumak adına görüşmelere başlamadan ve web tasarımı yapım aşamasında gizlilik karşılıklı anlaşması yapmaktadır. Bir çok kişi yada kurum fikrini tam olarak yansıtacak web tasarımı hazırlatmaktan sadece fikrinin çalınacağı endişesiyle fikrini zamanında değerlendirememektedir. Web tasarımı gizlilik sözleşmesi ile tüm fikirleriniz sadece sizin kalacak şekilde bizlerle paylaşabilir fikirlerinizin en uygun şekliyle hayata geçmesine yardımcı olabiliriz.  
 
 
 

Etiketler

web tasarım
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste