Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

2015 Web Tasarım Trendleri
Web tasarımı konusu üzerine saatlerce konuşabiliriz. Her sene değişen trendler konunun derinliğini gösteren bir algıdır. Bir nevi moda akımı etkisinde kalan web dünyası, her sene getirdikleriyle ve götürdükleriyle fazlasıyla konuşulmayı hakediyor. Peki bu sene web tasarım olarak bizleri neler bekliyor, öğrenelim.
 
1.Responsive Tasarımlar
 
Responsive tasarımın önemi hayatıma giren akıllı telefonlar ve tabletlerin sayısının artması ile gün geçtikçe önemini daha da arttırıyor. Kısaca responsive durumunu özetlemek gerekirse; tasarlanan web sitesinin pc dışında tarayıcı barındıran cihazlarda da aynı efektif düzende görünmesidir. Yani artık responsive olmayan sitenin yüzüne bakılmayacağını anlamışsınızdır. Web tasarımı konusunda hassas olunması gereken kalemlerden biri olduğunun üzerine defalarca çizmekte fayda var.
 
2.Devasa Görseller
 
Geçtiğimiz sene textlerin yerini ufak ufak görseller işkal etmeye başlamıştı derken bu sene görsellerin devasa boyutta siteleri kapsadığını göreceğiz. Artık akışkanlığı sağlayan şey, görsellerin ne kadar akılcı optimize edildiği ile ölçülecek. Tasarımcıların önemini bir kez daha gözler önüne seren bir enerji olmasıyla birlikte kocaman kocaman görseller ile selamlanmaya şaşırmayın.
 
3.Flat Tasarım
 
Flat tasarımın durumu da görsellerin yavaş yavaş ağırlığı koyması ile yükselen bir yıldız konumunda. Minimal ve göze hoş gelen tasarım ekolu olarak adlandırılabilecek flat tasarım sadece 2015 için değil, önümüzdeki yıllarda karşımıza defalarca çıkacağa benziyor. Varsın çıksın, kullanıcılar flat tasarıma karşı her zaman pozitif hissedecek, biliyoruz.
 
4.İşlevsellik Önem Kazanacak
 
Modern zamanların en büyük problemlerinden biri olmayı kimseye kaptırmayan ‘hızlı tüketim’ çılgınlığı, tabi ki web tasarım konusunda da şirketleri düşündürüyor. Siteye giren kullanıcıyı nasıl daha fazla sitede tutabiliriz düşüncesi ile başlayan fikir, sitelerin daha işlevsel ve bilgi kirliliği dışında olması ile bir nebze nefes aldırıyor. 2015 ile birlikte daha az kirlilik daha fazla işlevsellik ile kullanıcıyı sitede tutmak için daha fazla çaba harnacağını bizden duymuş olmayın.
 
Bu sene görsellerin ve işlevselliğin ön planda tutulduğu bir sene olacağını söyleyebiliriz. Dijitalajans.com olarak bütün trendleri takip ederek, müşterilerimize modern çözümler sunmayı ilke edinmiş vaziyetteyiz. Sizleri de sunmuş olduğumuz bu hizmetten faydalanmak için bekliyor olacağız. 2015 sizin seneniz olsun!
 
 

Etiketler

2015
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste