Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
 • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
 • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
Web Tasarım
 •   Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır. Web Tasarım Süreçleri;  Hedef Müşteri Keşfi İhtiyaç Analizi, Verilerin Analizi ve Çözüm Önerileri Geliştirilmesi Proje İş Planı Sunumu Teklif ve Teklif Onayı Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi Kod Geliştirme Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması Veri Girişi Testler Yayına Geçiş Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması... devam »
 • E-Ticaret: İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete , ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz. Bu tanımın dünyaca kabul görmüş kurumlar tarafından daha resmi şekilde olanı ise şöyledir; OECD (İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı) Sayısallaştırılmış yazılı metin, ses ve görüntünün işlenmesi ve iletilmesine dayanan kişileri ve kurumları ilgilendiren tüm ticari işlemlerdir.   OECD, e-ticaret sürecini ise şu şekilde tanımlamıştır; Ticaret öncesi firmaların elektronik ortamda bilgilenmesi ve... devam »
 • İnternetle buluştuğumuzdan beri ilk yaptığımız şeylerden biri bir e-posta hesabı edinmek olmuştur. Hatta büyük çoğunluğumuz farklı sitelerden bir çok e-posta adresine sahiptir. Bilgisayarımızı açar açmaz da ilk yaptığımız işlerden biri e-posta okumaktır, en azından maillerimize bir göz atarız vaktimiz yoksa bile.   Peki bu kadar çok kişinin e-posta adresi varken yeni nesil pazarlamayı e-posta üzerinden yapmak da fena olmazdı değil mi? diyerek son yıllarda e-posta pazarlaması şirketlerin çok önem verdiği bir yöntem haline gelmeye başladı.   Nedir bu e-posta pazarlaması? Bu kavramı kısaca tanımlamamız gerekirse “şirketlerin veya kişilerin bir... devam »
 • Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması logo tasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur. Çünkü modern şirketler artık misyon kadar vizyonun yani dış görünümün de önemli olduğunu fark etmişlerdir. Bu nedenle görsellik bakımından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşmışlardır. Şirketlerin imzası olarak tanımlanabilecek logo şirket kimliğini üstlenmesi açısından başlangıç düzeyle... devam »
 • 2015 yılında seo teknikleri (Arama Motoru Optimizasyonu) ve algoritmalar organik sonuçlar içerisindeki sıralamalar üzerinde etkisini artırarak devam edecek gibi gözükmektedir. Özellikle Mobil uyumlu yapılar ve CDN ile site açılış performansları artırılan siteler ciddi yükseliş gösterecektir.   Artık bir web sitenizin olması yeterli değil! Mobil Siteniz (Responsive Tasarım) mutlaka olmalı. Google mobil kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte bu alandaki çalışmalarına yoğunluk verdi. Her geçen gün geliştirmekte olduğu algoritmalarına epeyce uzun bir zaman önce mobil uyumlu web site zorunluluğunu da ekledi. Bununla ilgili çeşitli... devam »
 • Responsive freamwork, HTML5, CSS teknolojileriyle mobil web sayfaları yapıyoruz devam »
 • Web yazılımı, Web sitesinin dinamik bir yapıya, yani kullanıcıların bire bir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunan bir yapıdır. Web sitesinin tasarımı bittikten sonra dinamik bir yapı olması için web yazılımından yararlanılır. Bu yazılımını oluşturmak için temel olarak, - web programlama diline ihtiyaç vardır. Bunlardan en yaygın ve güvenilir olan PHP,PERL Olabilir. - web sunucusuna İhtiyaç olabilir. Apache Web Sitesi Sunucusu, MySQL Veritabanı Sunucusu dünyada en çok kullanılan web sitesi sunucularıdır. - web yazılım oluşturmak için işletim sistemine ve  çeşitli yazılım sistemleri bilmek gerekir. Örneğin Linux İşletim sisteminde... devam »
 • Design sözcüğü Latince kökenli 'designare'den türemiştir; anlamı 'bir şeye işaret etmektir'.   Etimolojik anlamda, uzakta olan bir şey işaret edilebilir; piktoral anlamda 'de-sign' birden fazla şeyin olduğu ortamda, yalnızca tek bir şeyi işaret edebilir.   Ruhani anlamda ise 'aklın gözü' betimlemesiyle; sözcüğün yoğun bir arınmadan geçtiği hissedilir.   Tasarlamak sözcüğü ile de; işaretlemek, iz bırakmak, not etmek, altını çizmek, damga vurmak, özgün olmak, biricik ve tek olmak, belirginleştirmek, ayrıştırmak eylemleri vurgulanır.   Grafik Tasarım en kısa tanımıyla, resmin stilize... devam »
 • e-Katalog Nerde ve Nasıl Kullanılır? e-Kataloğunuzu size vereceğimiz dijitale çevrilmiş kataloğunuzu Web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. Dijital Kataloğunuzu veritabanımızda bulunan 500.000 mail adresine gönderebilir ürünlerinizi yüzbinlere en kısa zamanda ulaştırabilirsiniz. İsterseniz Kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Dijital kataloğunuzu interaktif aryüzlü CD formatına dönüştürüp (CD üstüne Serigraf baskısını yapıp) Müşterilerinize katıldığınız fuarlarda açılış kokteyl’lerinde dağıtabilirsiniz.  ... devam »
 • Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavramı Hostingtürk'ün partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir. Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelidir. Hostingtürk, bunlara ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktadır. devam »
 • Hemen her gün bana elektronik posta gönderenlerden çoğunun sorusu bu yönde oluyor. Nasıl web tasarımcısı olunabileceğini, mesleğe nereden ve nasıl başlamak gerektiğini, sektörün neresinden nasıl girilmesinin doğru olacağını soran herkes için, ufak bilgiler vermenin faydası olacağını düşündüm. Web Tasarımcı olmak için hangi yollar takip edilmeli birlikte inceleyelim.   Öncelikle kimlerden web tasarımcısı olur sorusunun ardındaki basit yanıt ile başlamak gerek belkide : Herkes! Bugün blog sitelerinde kendine küçük bir kişisel blog açarak yeni sayfaları için tema seçen, yada bulduğu html kodları kopyalayıp renklerini... devam »
 • Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir. Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.   FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde... devam »
 • Seo korkulu rüyanız olarak yapılmaz. Seo yapısı itibariyle, kullanıcı dostu siteleroluşturmanız gerektiğini anlattığı için aslında size çok da yardımcı olan seçenektir. Dolayısıyla arama motoru optimizasyonu için öncelikle bu düşünceden kendinizi arındırmanız sizin için iyi olacaktır.   Seo Programları Öncelikle şu konuda anlaşalım. Seo için kesinlikle ekstra programlara ihtiyacınız yok! Bu şekilde ilan veren kişilere itimat etmemenizi önemle rica ediyorum. Zira bu programların vaatlerine inanarak harcadığınız parayı, reklamlara harcasanız çok daha iyi sonuçlar almanız olasıdır. Dolayısıyla, lütfen "seo programı",... devam »
 • Günümüzde, hangi eğitim düzeyinden, yaştan veya sosyo-ekonomik gruptan olursa olsun, her bireyin  internette vakit geçirmesi, ve çoğu ihtiyacını bu şekilde karşılaması, tüm sektörlerin bir internet  sayfasına sahip olmasını gerektirmektedir. İhtiyaçları geleneksel yollarla karşılamak ( faturaları  ödemek için bankaya gitmek, yabancı dil öğrenmek için muhakkak bir kursa katılmak, alışveriş  yapmak için market veya mağazaya gitmek vb. ) gibi aktiviteler, modern yaşamda zamanın çok daha  değerli hale gelmesiyle, masa başından yapılabilir hale getirilmiştir. Hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin, bir... devam »
 • Web site tasarımında öğe dizimleri çok önemlidir. Bunun yanında kullanışlı bir yapıda olmalıdır. Bu şekilde yapılan web tasarım ile ortaya verimli bir tasarım çıkacaktır.   Günümüz de web tasarım alanının gelişim göstermesi ile birlikte bu alanda yapılan çalışmalar da gittikçe artmaktadır. Hemen hemen her firmanın sahip olduğu bir web sitesi olmaktadır. Web sitesi bir firma için büyük bir önem teşkil etmektedir. Müşterilerinize ürünlerinizi ve kampanyalarınızı sunmak için iyi fırsat olarak değerlendirilebilir. Müşterilerinizle iyi bir iletişim içinde olmak için iyi bir şekilde tasarlanmış şık bir web sitesine... devam »
 • İçerisinde asp, php, .net gibi programlama dillerini barındıran web sitelerine "dinamik web sitesi" denir. Kod yapısında bu programlama dillerinin haricinde XHTML, CSS ve Flash barındırabilen yapılardır. Orta ve büyük ölçekli firmaların genellikle tercihi bu tip web siteleridir. Sık sık içerik güncellemesi yapmak durumunda olan firmalar için idealdir.    Dinamik web siteleri kontrol paneline sahiptirler ve web sitei güncellemeleri için herhangi bir deneyim ve bilgi sahibi olunması gerekmez. Web üzerinde ve firmaya özel şifre ile giriş yapılabilen bir adresten web sitesiyle ilgili güncelleme ya da yeni sayfalar oluşumuna olanak veren sistemlerdir.  ... devam »
 • Son birkaç yıl içinde hemen her marka / şirket sosyal medya iletişimini ve dijital pazarlamanın getirdiği imkânları keşfetmeye ve mümkün olan en etkili şekilde kullanmaya çalışıyor.   Sosyal ağların erişim ve etkileşim gücü, viral kampanyaların cazibesi, dijital pazarlamanın ölçülebilir performansı derken çoğu zaman unutulan çok önemli bir şey var: Kurumsal site.   Kurumsal web tasarım neden önemlidir?   1- Görünürlük (arama motorları) Arama motorları kurumsal siteleri güvenilirlik bakımından diğer sitelere göre daha yukarıda sınıflandırır. Bu sınıflandırma tek başına daha yüksek... devam »
 • Web tasarım sürecinde ilk olarak proje kapsamı ve modüller müşteri isteği doğrultusunda belirlenir ve gerekli içerik müşteriden alınır. Sektöre ve içeriğe uygun tasarım uygulaması aşamasına geçilir. Tasarım müşteri onayından geçtikten sonra projenin kodlamasına başlanır. Tasarım ve kodlama aşaması bittikten sonra bir demo hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşteri demoyu inceleyip sisteme onay verdikten sonra test aşamasına geçilir. Projenin farklı ekran boyutlarına ve browserlara uyumluluğu, hızı, arama motorlarına uyumluluğu test edilir. Uygulamanın hatasız ve istenildiği gibi çalıştığı onaylandıktan sonra yayın hazırlığına geçilir. Proje... devam »
 • Özel Grafik Yazılımları ile Programlamanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan tanıtım, reklam ve iş ofisleridir. Bu internet ofisi ile satış amaçlı; tezgahtarlık, halkla ilişkiler, teknik servis kurmak kadar elektronik şubeler oluşturmak mümkündür. Web sitelerinde sayfadan sayfaya geçiş yapılabileceği gibi, başka web sitelerine de yerleştirilecek linkler ile geçiş yapmak mümkündür.   İçerik olarak web sitelerinde birden çok konu, resim, animasyon, bilgi formları ile veri tabanı yazılımları yer alabilmektedir. Web sitesinin reklam platformu olarak kullanılabilmesinin yanısıra özel yazılımlar ile sağlanacak olan bölgeler arası aktif... devam »
 • erhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.   Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.   FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER   Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz... devam »
 • Dışı sizi içi bizi yakar tabi. Web tasarım sürecini yazılım geliştirme açısından bir miktar bölümlemeye çalışalım:   Çözümleme – Planlama – Arayüz Tasarımı – Önyüz Geliştirme – Arka Plan Geliştirme – Test   Müşteri ihtiyaçlarını belirledikten sonra bu ihtiyaçlara nasıl bir çözüm sunulacağı belirlenir. Daha sonra bu çözüme ulaşmak için plan yapılır ve sistemin genel bir tasarımı ortaya çıkar. Daha sonra web sitesinin önyüzünün tasarımı yapılır. Bu tasarım basitçe ifade etmek gerekirse resimlerden ibarettir ve kodla ifade edilmiş... devam »
 • Web sitesi geliştirme sürecinde belli bir iş bölümü vardır. Tasarım cı sitenin nasıl gözükeceğini ve mesajların nasıl verileceğini belirlerken, kodlayıcı bu tasarım ın etkileşimli olarak çalışmasından sorumludur. Web tasarım araçlarının daha kapsamlı ve akıllı hale getirilmesiyle bu iş bölümü de kaçınılmaz olarak değişime uğruyor. Günümüzde tasarım cılar neredeyse hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitesi yapabiliyor. Böylece paradigmalar baştan yaratılıyor. Önceden tasarım cıların web sitesi konusunda önünde var olan engeller ortadan kalktığı için modern ve profesyonel web siteleri geliştirebiliyorlar.... devam »
 • Grafik olarak sunulan bir bilgiyi daha kolay içselleştiriyor ve daha kolay hatırlıyoruz. Bu nedenle de infografikler popülerliğini asla kaybetmiyor. Ayrıca infografikler yazıya döküldüğünde sıkıcı ve uzun olabilecek bir metni, keyifli ve dikkat çekici hale getiriyor. Buna ek olarak yeni bir trend ortaya çıkıyor: Web grafikleri ! İnfografiklere epey benzeyen web grafikleri  içerisinde bol miktarda bilgi barındırıyor. Bununla kalmayıp bir de kullanıcının bu bilgi ile etkileşime girmesini mümkün hale getiriyor. Görsel olarak infografiklerden daha etkiletici ve bu sayede kullanıcıyı kendine çekiyor. 2015 yılında tasarımcılar interaktif web grafikleri isteyen... devam »
 • + Firmanız için çok iyi bir imaj sağlar, diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuz izi bırakır.   + Firma web sitesi ise; web sitenizde tanıtımı yapılan ürünün; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.   + Şahıs web sitesi ise (sanatçı, siyasetçi, yazar vb.) eserleri ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçileri bilgilendirmekle beraber, site üzerinden satış yapılmasına da olanak sağlar.   + Sanal ortamda açmış olduğunuz bir sergi salonu veya şube olarak çalışır.   + Rezervasyon sistemli firmalarda; online rezervasyon imkanı sağlar, kredi kartı... devam »
 • Bugün sizlere bir web sitesi satın almadan önce atılması gereken ilk adımı anlatacağız. Bu yazımız sizin için bir domain adresi satın alma rehberi olacak.   Genellikle Web Tasarım yaptıran firmalar hep domain adresini göz ardı ederler. Aslında bir web sitesine sahip olmadan önce yapılması gereken ilk şey domain adresine karar vermektir.   Web siteniz firmanızın internetteki aynası gibidir. Domain adresinizde bu aynanın bir parçasıdır.   Nasıl Bir Domain Adresi Seçmeliyim? Domain adresi seçilirken iki faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Açacağınız web sitesinin arama motorlarında yükselmesini istiyormusunuz yoksa web sitenizin... devam »
 • Web Site sahibi iseniz her an ulaşılabilirsiniz demektir ve bu müşterilerinize güven verir. Web Site sahibi iseniz siteniz üzerinden ek gelir elde edebilirsiniz. Web Site sahibi olmak bir prestijdir. Web Siteniz gereksiz bir çok iş yükünü üzerinizden alır Bir çok bilgiyi Web Siteniz üzerinden vereceğiniz için gereksiz telefon görüşmelerinden kurtulursunuz. Size ulaşmak isteyip de ulaşamayan müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırır. Ofisinize, işyerinize uğramadan müşterileriniz bir çok işlemi siteniz üzerinden yapabilir. Sitenize üye olan müşterilerinize toplu e-mail... devam »
 • Bazen web site sahibi olmak isteyen şirket/kurumlar beni çok şaşırtıyor. Bizler evimize meyve bile alırken daha dikkatli davranıyoruz; kavunun altını kokluyor, elmaları evirip çeviriyor, papaz eriğini yere atarak "çatlama testi" yapıyoruz (en azından yapanlar var). Fakat iş web tasarımına gelince, "ucuz olsunda ne olursa olsun" mantığı ile hareket ediyoruz. Peki web tasarımı hizmeti satın alırken nelere dikkat etmeli? Çürük web tasarımcıy ı ele veren ipuçları var mı? Tasarımcının altını koklayamayacağımıza -ve bazen istesek bile- yere atıp "çatlama testi" yapamayacağımıza göre, nelere dikkat etmeli? İşte aklıma gelen ilk 20 ipucu:  ... devam »
 • Responsive web tasarım ; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.   Türkiye’de 35 milyonun üzerinde internet kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden internete bağlanma ve web sitenize girme oranı ise %38-45 arasıdır. Şuan yayında responsive web tasarım olan bir sitenin Google Analytics raporunu aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz. devam »
 • Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarım ı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarım ı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir. Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarım ları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı... devam »
 • Eğer web siteniz size yeni müşteriler getirmiyorsa birşeyler ters gidiyor olabilir. Peki bu ters giden şeyler nedir, maddeler halinde bakalım:   Müşterilerinizin artık akıllı cihazları var. Bu müşterileriniz %38’lik (mobil kullanıcı yüzdesi) dilimde olduğu düşünüldüğünde web siteniz mobil uyumlu değilse yani bozuk bir görüntü ya da hiç açılmayan (flash sebebiyle), hata veriyorsa en baştan kaybettiniz demektir. Müşterinizde yatırım / satın alma algısı düşecektir. Arama sonuçlarında neredesiniz? Hangi anahtar kelime sizin için en doğru? Şayet “havalimanına en yakın oteller” aramasında herhangi bir sonuç... devam »
 • Duyarlı, başka bir deyişle uyumlu tasarımlar, üç yılı aşkın zamandır web tasarım trendleri konusunun anahtar kelimelerinden birisi durumunda, Duyarlı tasarım trendi, 2015 senesinde de popülerliğini katlayarak, yükselmeye devam etmekte. Bu tasarımların en olumlu yanı hangi cihazda olursa olsun (ister dev ekranınızda, ister cep telefonunuzda) gayet temiz ve başarılı bir şekilde görünümünü koruması. İlk bakışta sadelik ve şıklık hissiyatını ustalıkla yansıtan bu duyarlı tasarımlar, önümüzdeki senelerde de trendler arasında kalmaya devam edecek gibi duruyor. devam »
 • Bulunduğumuz dönem herkesin bildiği gibi teknoloji dönemi. Bireyler teknolojinin verdiği imkanları sonuna kadar kullanmaktadır. Özellikle Türkiye'de akıllı telefonlar, sosyal medya ağları, trend yenilikler bağımlılık derecesinde kullanılmakta ve çok çabuk bir şekil de benimsenmektedir. Kurumlarda, teknolojinin nimetlerinden faydalanmalı ve müşteri kitlesini teknoloji sayesinde daha da fazla düzeyde arttırmalı ve yatırımlarını teknoloji alanında yapmalıdır.   Herkesin bildiği gibi ülkemizin %60'ı aktif internet kullanıcısı, kullanıcıların kullandığı tarayıcıların giriş sayfaları Google diyebiliriz. İnsanlar ihtiyaçlarını, sorunlarını, eğlencelerini Google... devam »
 • eb sayfanızın  responsive bir tasarıma sahip olması ve farklı cihazlarda orijinal haliyle, rahat okunabilir ve kolayca işlem yapılabilir olmasının firmanız için bir çok faydası vardır. Bunların en önemlilerini aşağıda açıkladık:     1. Kullanış avantajları     Responsive web tasarımın en önemli yararı web sitenizi farklı ekranlara uyum sağlayacak derecede esnek hale getirmesidir. Web siteniz, mobil, dizüstü ve masaüstü cihazlarda rahatlıkla gezilebilir. Web sitesi böylece ekranın büyüklüğüne göre içeriği kaydırır, görüntüleri yeniden boyutlandırır ve yazıların boyutlarını kullanıcılara... devam »
 • Web Tasarım Kursu için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? Web Tasarım eğitimi için temel bilgisayar bilgisine sahip olmak yeterlidir.   Web Tasarım Kursuna Kimler Katılmalıdır? Kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitimdir. Şirketlerin reklam amaçlı Online ilanlarını, banner adı verilen internet reklamlarını, blog, portal gibi sayfa tasarımlarını düzenlemeyi hedefleyen herkesin katılabileceği, kariyerine internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. Bu eğitimle web ajanslarında iyi bir kariyer edinebilir ya da kendi işinizin sahibi olarak iş... devam »
 • • Web sayfası nın tasarımından, yayınlanmasına ve yönetimine kadar olan sürecin mantığını ve web sitesine uygulanmasını,   • Web 2.0 mantığına uygun olarak web sayfasının tasarım, animasyon ve görselleştirilmesiyle ilgili teknikleri,   • Ftp ile yayınlamayı,    • Domain seçiminde gereken özelliklerin neler olduğunu,    • Site için ne kadar büyüklükte alana ihtiyacınızın olduğunu,   • Satın alınan hostinge sitenin gönderilmesinde ftp programlarının nasıl kullanılacağını,   • Ücretsiz hosting ve domain hizmetlerinin kullanılmasını,   • Uygun hosting ve... devam »
 • Günümüz şartlarında web sitesi bir ihtiyaçtan öte zorunluluk halini almıştır. Web sitesi tasarımı sadece internet ortamında bulunmak amacıyla değil direk ve dolaylı yoldan müşteri kazanmak,prestiji amaçlı ve satış yapmak amacıyla kullanan firmalar artmıştır.     İnternet dünyasındaki bu rekabetçi ortamda TTR Bilişim web tasarımı hazırlarken yılların verdiği deneyimi müşterileriyle ortak çözümler geliştirerek paylaşmaktadır.     Web tasarımı hazırlarken Yüksek ve güncel teknolojiyi uygun fiyatlarla müşterilere sunmak hedefi TTR Bilişim ´in kuruluş amaçlarından olması sebebiyle web tasarımı fiyatları... devam »
 • Web tasarımı konusu üzerine saatlerce konuşabiliriz. Her sene değişen trendler konunun derinliğini gösteren bir algıdır. Bir nevi moda akımı etkisinde kalan web dünyası, her sene getirdikleriyle ve götürdükleriyle fazlasıyla konuşulmayı hakediyor. Peki bu sene web tasarım olarak bizleri neler bekliyor, öğrenelim.   1.Responsive Tasarımlar   Responsive tasarımın önemi hayatıma giren akıllı telefonlar ve tabletlerin sayısının artması ile gün geçtikçe önemini daha da arttırıyor. Kısaca responsive durumunu özetlemek gerekirse; tasarlanan web sitesinin pc dışında tarayıcı barındıran cihazlarda da aynı efektif düzende görünmesidir. Yani artık... devam »
 • Web tasarım fiyatları genel olarak talebiniz doğrultusunda, site içeriğinde yer alacak modüller ve bilgiler ışığında bir site ağacı oluşturularak çıkartılmaktadır. Profesyonel bir web sitesi fiyatı 1500 TL den başlayarak ihtiyaçlarınız ve taleplerinize göre bu fiyat yükselmektedir.   Ekonomik bir web sitesi yaptırmak isterken, firmanızın kimliğini tehlikeye atabilirsiniz. devam »
 • Bu derste web tasarımına yeni başlayanların kafasını kurcalayan bazı konular ile web tasarımı ve site yayınlama ile ilgili bazı temel kavramlardan bahsedilecektir. Bu yazıyı okuduktan sonra aşağıdaki kavramlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız:   HTML CSS Dinamik ve Statik Web Sitesi Web Tarayıcısı Sunucu ve İstemci Hosting Domain FTP devam »
 • Pek çok sitede görürsünüz, sayfaların yüklenmesi çok uzun sürer, hatta bazılarında beklemekten sıkılıp kapatırsınız. Bunun başlıca sebebi sayfada gereksiz yere kod kalabalığı yapılması veya hatalı kodlanmış olmasıdır. Bu durum yalnızca ziyaretçileriniz üzerinde olumsuz bir etki bırakmakla kalmaz, bir taraftan sunucu trafiğinin artmasına ve sunucunun yavaşlamasına neden olurken, diğer taraftan fazladan bant genişliği harcamanıza sebep olur. Sizde bu durumdan şikayetçiyseniz ve çözüm arıyorsanız lütfen iletişime geçiniz. Sitenizde yapacağımız kod optimizasyonu sayesinde, sayfalarınızın duruma bağlı olarak değişmekle birlikte %100'e... devam »
 • Gün geçtikçe olmazsa olmazlarımızdan olan internet günümüz teknolojisinde gerek kurumsal gerekse kişisel planlamalarda büyük katkılar sağlamaya devam ediyor. Günümüzde en büyük reklam,tanıtım ve kar amaçlı yapılan bütün çalışmalarda internet katkısını büyük ölçüde kanıtlamıştır.Siz de eğer internet dünyasında hala yerinizi almadıysanız veya hazır bulunan web sitenizden memnun değilseniz TAYLANWEB kalitesi ve profesyonelliği ile internet dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz. devam »
 • Adobe İllustrator Kursu Kariyerist Web Tasarım Eğitimlerin En Üstün Müfredatı ile, Çizim tekniklerini öğrenerek En iyi tasarımları yapacak bakış açısına sahip olacak, renk bilgisi edinerek efektif logolar, amblemler ve ikonlar çizmeyi, butonlar hazırlamayı ayrıntılı öğrenmiş olacaksınız.   Adobe Photoshop Kursu Kariyerist yoğun Photoshop Kursu ile  etkin, güçlü web sayfaları tasarlayabileceksiniz. Adobe Photoshop ile fark yaratan kullanıcı dostu arayüzler, canlı web grafikleri tasarlayabileceksiniz. Bannerlar, Sosyal medyada yayınlayabileceğiniz e-afişler tasarlayacaksınız.   Adobe Flash Kursu İnternet reklamcılığının ve Adwords... devam »
 • Web sitesi tasarımının onaylanması durumunda, size özel veritabanı ve web programlama çalışmasına başlanır.   Web Sitesi projesinin tamamlanması ve yayınlanmaya başlanması Siteniz en son aşamada tekrar gözden geçirilip, gerek görüldüğü takdirde varsa eksik ve değişiklikler tamamlanarak yayına verilir.   Arama motorlarına kayıt (Google, Yandex, Bing vb.) Sitenizin yayınlanmasını takiben google webmaster tool'a sitenizin kayıt edilmesi ve site haritanızı ekleme işlemi, site haritası google analytics kurulumu. devam »
 • Standart Web Sitesinden kasıt; firma, kırılış ya da tüzel kişiler için bir sitede olmazsa olmaz kriterleri kapsamakta olup, yeni kurulan, elektronik reklamcılıkta önünü görmek isteyen firmalar için tavsiye edilen bir sistemdir. Bu projede temel menüler baz alınmış olup, geliştirilebilir yapıda hazırlanmaktadır. Bu konu ile ilgili referanslarımıza ilgili menüden bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.   KURUMSAL WEB SİTESİ: Standart Web Sitenin bir üst versionu olup, daha çok prestik sağlamak, tatmin edici, ciddi grafik çalışmaları ve firmanın ön plana çıkarmak istediği marka, imaj ya da ürünün harmanlanarak sunulan ve dolu dolu yapıda hazırlanan... devam »
 • Süre: 72 ders saati Kurs günleri: Hafta İçi Sabah / Hafta İçi Akşam / Hafta Sonu Dersler klimalı, dokunmatik akıllı tahtalı, projeksiyonlu, güncel yazılım ve donanıma sahip modern bilgisayar laboratuvarında uzman eğitmenler tarafından yapılmaktadır. Ücret: Arayınız… KURS BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN   Web Tasarım Kursuna Kimler Katılabilir?   Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversitelerin Bilgisayar, Programlama, Web Tasarım, Grafik, Güzel Sanatlar Bölümü mezunları Lise ve Yüksekokulların ilgili bölümlerinde okuyan son sınıf öğrencileri Pratikten bizzat sektörde çalışanlar,... devam »
 • Eğitim ilk bölümü olan Grafik Tasarımcılığın hedefi, temel tasarım kavramlarına hakim ve bunları işlerine yansıtabilen; kurumsal kimlik çalışmaları hazırlayabilecek; afiş, broşür ambalaj, dergi, gazete ve kitap gibi basılı materyallerin tasarımlarını yapabilecek kişiler yetiştirmektir.   Grafik tasarımcılığı eğitiminin başında temel tasarım kavramlarına giriş işlenir. Bu bölümde form, yapı, kompozisyon, kütle, renk, gölge, doku, denge ve kontrast gibi temel tasarım kavramları tanıtılır. Ayrıca grafik tasarım üretim sürecinde ihtiyaç duyulacak iletişim ve estetik kuralları bu bölümün konusundur. Çok sayıda tasarım örneğinin... devam »
 • Web tasarım yaptırmak amacıyla yola çıkan değerli dostlarımıza fikir vermesi açısından, bununla birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz; internet sitelerini yaşayan organizmalar olarak düşünebilirsiniz.   Edinmiş olduğunuz tasarım, içinde barındırdığı yazılımın zaman içinde yeni eklentilere, yeni güncellemelere, geliştirmelere ihtiyaç duyacağını, ihtiyaçlar sebebiyle yazılımının müdahalelerle ayakta tutulması gerekebileceğini lütfen unutmayınız. Şirketinizin sanal ortamda bulunan yüzü olan sayfanızın müdahaleye muhtaç duruma geldiğini fark etmeniz durumunda yazılımı yaptırdığınız şirkete ulaşamıyor olmak... devam »
 • Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.   NASIL ÇALIŞIRIZ?   Müşteri temsilcimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi, faks veya e-posta yolu ile size iletilir. Gerekirse veya talebiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçer.   Web tasarıma karar vermeniz durumunda sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli tüm bilgileri (logo, slogan, ürün,... devam »
 • Web tasarımı tüm tarayıcılarda düzgün görüntülenmeli. Web sitesi hızlı açılabilmeli ve buna göre grafik optimizasyonu yapılmalı. İçerikler kolay okunabilmeli, ziyaretçi sitede kaybolmamalı. Web tasarımı, interaktif yapılara uygun dizayn edilmeli. Her türlü ek entegrasyonlara tolerans sağlıyabilecek şablonu olmalı. Dil tercihi ve metatag tanımlamaları doğru belirtilmelidir. Sitenin talep edeceği kitleye yönelik renk ve çizgiler taşımalıdır. Gerekli temel SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır. Web Sitesi içerik Yönetim Sistemi   Web Tasarımları için içerik yönetim sistemleri (İYS), web... devam »
 • Yeni bir internet sitesine mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan web sitesine sahip olabilmeniz için her türden donanıma sahip birileriyle çalışmanız gerekmektedir. ‘Web sitesi hazırlarken bir çok değişkene doğru cevap vermek gereklidir.‘   Web sitesi yaptırmadan önce beklentileri belirlemek ve alternatifleri değerlendirmek şart ve değişmez kuraldır. Eğer işin içinde değilseniz muhtemelen pek çok yenilikten haberdar değilsiniz. Bu yüzden web sitesi yaptırmadan önce bize danışırsanız size bütün alternatifleri sunar ve ‘firmanız için en şık, en verimli, ve en doğru internet sitesini oluştururuz.‘   Yakın Bilgi İnternet Tasarımı;... devam »
 • Keyifli bir yorgunlukla bir seneyi daha devirirken, bu yazımızda web tasarımında 2015’in trendleriyle karşınızdayız. 2014’e dönüp baktığımızda, web tasarımın tabiatında bir çok göz alıcı trendin geliştirildiğini görebiliriz. Bunlara örnek olarak da koddan bağımsız tasarım platformları, parallax efektler ve tek sayfalık web sitelerini verebiliriz.   Bu uygulamaların örneklerine ofisimizden çıkan işlerde rastlamak da mümkün tabii ki.   Bazı tasarım trendleri uçup giderken, seçilmiş bir kaçı da endüstrinin doğal evriminin sonucu hayat buluyor. Web sitelerine giriş yaptığımız cihazların tür ve adedi genişlerken,... devam »
 • Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine http://www.hostingturk.com/web-tasarimweb tasarımı denir.   Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.   FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER   Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal... devam »
 • Son yıllarda kişisel ya da ticari amaçlarla binlerce web sitesi açıldı. Gelişen teknoloji ile haberleşmenin ve iletişimin merkezi olan internet dünyasında web sitelerinin önemi de arttı. Artık her kuruluş ve kişi kendine ait internet adresine sahip olmak istiyor.   Domain adresinin alınmasından sonraki adım olan web site yapılışı aslında en mühim iş oluyor. Ancak kişiler bütçelerini zorlamamak için freelance çalışanlara ya da tasarım öğrencilerine yönleniyorlar. Web tasarımı yapmak kolay bir çalışma olarak görülüyor. Ancak projeler, kurulumdan yayın aşamasına kadar özel ilgi istiyor.   Kontrol edilebilir ve isteklerinize uygun... devam »
 • Google mobil aramalar konusunda sürekli güncellemeler yapmaktadır. Bu güncellemeler bir hayli fazla olup bazıları site sahipleri tarafından fark edilirken bazıları ise hiç fark edilmez. Bu güncellemeler ile algoritmalar da değişiklikler yapılmaktadır. Bunun yanında da sürekli yenilenen yapılar ile ortaya daha verimli ve etkili bir yapı çıkarmak için çalışmalar yapılmaktadır. Google mobil alanda da önemli güncellemeler yapmaktadır. Mobilden de girilen sitelerin ideal çözümler sunması ve bu sürecinde kolay bir şekilde yürütülmesi hedeflenmektedir. Site içerisinde ki öğelerin düzenlenmesi, daha kullanışlı hale getirilmesi amaçlanarak ve... devam »
 • Günümüzde tasarımlarında mobil cihazların farklı yapılarda olduğu görülmektedir. Büyük ekranlar, hassas dokunmatik yapılar ve bunun yanında da bir sürü özellik. Bu değişim ihtiyaçlara ve zevklere göre şekillenirken günlük hayatımıza da baktığımızda ise bizim için önemli bir cihaz olduğu görülmektedir. Online kullanımların artması ile beraber yakın bir zaman için akıllı telefonlar, tabletler vs. gibi cihazların da kullanımları artmıştır. E-ticaret işlemleri, mobil uygulamalar, sosyal medya vs. gibi öğeler ile kullanımlar daha da fazla artmıştır. Bu süreçte bu kadar fazla kullanılan bir cihazında UX süreci... devam »
 • Anahtar kelimeler bir web site için çok büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Bu süreçte kullanıcılar sitenizi kolay bir şekilde bulup sitenizin de google aramalarında ön sıralar da olması adına çok faydalı olmaktadır. Anahtar kelime sayesinde kullanıcı arama motoruna yazdığı kelimeler ile sizin anahtar kelimeleriniz uyuştuğu zaman siteniz ön sıralarda gelecektir. Bu sayede sitenizin bilinirliği ve popülaritesi de artacaktır. Daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmak için anahtar kelime seçiminiz çok önemli olacaktır ve bunu da en iyi şekilde yapmanız gerekmektedir. İşiniz için kurduğunuz sitede müşteri kitlenizi genişletmek için... devam »
 • Hedef Odaklı Tasarımlar Hedef odaklı olmak bu alanda çok önemlidir. Hedef odaklı olmaktan kasıt ise kullanıcı kitlenizde hedeflerinize göre tasarımlar yapmalısınız. Yani tasarım amaca ve işleve yönelik bir şekilde olmalıdır. Bu sayede daha etkili ve verimli bir sürece sahip olunabilir. Kullanıcılar kendilerinden bir şeyler bulmak isteyeceklerdir. Tasarımlarda da buna uyumlu bir yapı kurulmalıdır. Yapı olarak karmaşık yapılar değil de daha basit yapılar tercih edilmelidir. Bu kullanıcılar daha etkin bir kullanıma sahip olacaklardır. Kullanılabilirlik Kullanılabilirlik hayatımızın hemen her alanında çok büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Kullanılabilirlik iyi bir... devam »
 • Sass kod yazarken büyük kolaylık sağlaması ile ünlü olmaktadır. Bir kod yazmadan önce tamamlayıcı bir görev üstlenen sass sayesinde kod yazmak daha kolay ve etkili bir hal almaktadır. Performanslı yapısı sayesinde kod yazanlar için ideal çözümler sunmaktadır. Bunun yanında Sass haritalarda önemli olmaktadır. Şimdi sass haritaların nasıl kullanıldığına ve bazı örnekler bakalım.   Öncelikle Sass3.3 ile başlayabiliriz. Sass3.3 kullanım için ideal bir yapı olarak görülebilir. Değer girerken vb. performanslı yapısı ile gayet ideal çözümler sunmaktadır. Harita oluşturmak için ise yapılması gereken bazı işlemler... devam »
 • CSS ve CSS 3 kullanıcılarının dillerin eksikliklerinden ve karmaşıklığından bunalan ve zorlanan kodlayıcıların işlerini kolaylaştırmak ve dillerin eksikliklerini ortadan kaldırmak amaçlanarak geliştirilmiş bir teknolojidir.Sass  Ruby dilini kullanarak  hemen hemen bütün dillerde ( PHP, PERL, RUBY. TCL, GROOVY, UNIX ) aktifleşen stil kodlamalarını yazmamızı, düzenlememizi ve bunları dinamik, aktif olarak derlememize olanak sağlayan ve kod karmaşasından kurtulmamıza olanak veren bir RUBY Gem’dir. Ruby dilinin sadeliğini ve yalınlığını sevenler ve alışanlar için benzer bir şekilde CSS ve CSS 3 stil kodlamalarını yazmamızı ve derlememizi sağlar. Kodlamalar ilerlediğinde oluşan yığılmayı... devam »
 • Bir arka plan oluşturulup bunun üzerinde ki parallax da dikkat çekmektedir. Parallax güçlü hakimiyeti ile hoş bir menü görülmektedir.simgesi ise başlığın hemen alt bölümünde olmaktadır. Bu sayede daha detaylı bir şekilde incelenecek olan menü için iyi bir konum oluşturulmuştur.   Sampedro Başlık bölümü ve alttaki açıklama ile dikkat çeken bir slogan bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcı ilk kez girdiğinde dikkat çekici bir yapı ile karşılaşacaktır. Bununla beraber gizli menüde ortaya çıktığında ise tasarım eşiz bir güzellikte olacaktır. Kaydırma yöntemi ile hoş bir animasyonla açılan bu menü ile... devam »
 • 2015 e-ticaret web tasarım trendlerinde flat yani düz tasarım bir hayli popüler olarak değerlendirilebilir. Sadece e-ticaret sitelerinde değil diğer web sitelerinden flat yani düz tasarımlara sıkça rastlanmaktadır. Flat tasarım da esas alınan sadelik ve düzlüktür . Sadelik ve düzlükten kasıt ruhsuz bir tasarım değil daha şık ve açık bir tasarım olarak değerlendirilebilir. Flat tasarımda büyük fontlar , göz alıcı şekiller kullanılarak daha dikkat çekici bir tasarım yapılmaktadır. Flat tasarımda geometrik şekiller bile kullanılabilir. Yani dikdörtgen gibi bölümlere ayrılmış başlıklar vb . görebilirsiniz. E-ticaret sitelerinde de böyle basit... devam »
 • Mobil uyumlu tasarım Mobil aygıtların kullanımı arttıkça internet sitelerinin de mobil hale getirilmesi bir zorunluluk halini aldı. Taşınabilir aygıtlar için ayrı bir tasarım yerine responsive tasarımlar ön plana geçti. Yani ister cep telefonunda , ister tabletinizde, isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda sorunsuz şekilde görüntülenen internet siteleri artık oldukça popüler.  2015 ‘de bu popülerlik devam edecektir.   responsive-web-tasarim İnfografik kullanımı Hazırlayacağınız güncel konularla ilgili infografikler harika viral reklam araçlarıdır. İnsanlara hızlı bir şekilde bilgi sunmuş ve kendi tanıtımınızı da yapmış... devam »
 • Kurumsal konseptinize uygun bir web sitesi oluşturmak isterseniz, Özel Web Tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı , sıfır hata ile web standartlarına uygun hazırlarız. Özgün tasarımlar, dinamik uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile web sitenizi zenginleştirir, web tasarım hizmetlerini sizlerin isteği doğrultusunda hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip, geliştiririz. Web sitenizi tasarlarken, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya itina göstermekteyiz. Kurumsal kimliğimize uygun, sizin talepleriniz doğrultusunda özel bir web tasarım , kurumsal kimliğinizi... devam »
 • Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir tasarım ile:   Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır. Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır. Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir. Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım... devam »
 • Günümüzde, hangi eğitim düzeyinden, yaştan veya sosyo-ekonomik gruptan olursa olsun, her bireyin   internette vakit geçirmesi, ve çoğu ihtiyacını bu şekilde karşılaması, tüm sektörlerin bir internet sayfasına sahip olmasını gerektirmektedir. İhtiyaçları geleneksel yollarla karşılamak ( faturaları ödemek için bankaya gitmek, yabancı dil öğrenmek için muhakkak bir kursa katılmak, alışveriş yapmak için market veya mağazaya gitmek vb. ) gibi aktiviteler, modern yaşamda zamanın çok daha değerli hale gelmesiyle, masa başından yapılabilir hale getirilmiştir. Hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin, bir şirketin internet sitesi... devam »
 • İnternetin hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmesi ile birlikte pek çok kurum ve kuruluş bu yeni pazardaki yerini hızlı bir şekilde almış durumda. İnsanların dikkatini çekmek ve kazançlarını artırmak isteyen firmalar özellikle web tasarım konusuna çok dikkat etmektedirler.   İnternetin hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmesi ile birlikte pek çok kurum ve kuruluş bu yeni pazardaki yerini hızlı bir şekilde almış durumda. İnsanların dikkatini çekmek ve kazançlarını artırmak isteyen firmalar özellikle beylikdüzü web tasarım konusuna çok dikkat etmektedirler. Çünkü profesyonel bir web tasarımı internette bir adım... devam »
 • Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir tasarım ile:   Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır. Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır. Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir. Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım... devam »
"Web Tasarım" kategorisine ait alt kategoriler
 
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste