Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
Web Tasarım Eticaret Seo Google
  • İnternet üzerinde kurumsal ve kişisel birçok kullanıcı profil bulunmaktadır. Bu kadar kullanıcı profili arasında üst sıralarda çıkmanız için etkileyici tasarım ve gelişmiş yazılım sadece yetmemektedir.   Web sitenizin Arama motoru optimizasyonu yapılarak belirlediniz kelimelerde üst sıralarda yer almanız sağlanır.   Seo Hizmetleri , Arama motoru optimizasyonu için web sitesinin genel yapısı incelenir. Sitenin anahtar kelimeleri tespit edilir. Genel analiz sonrasında resimler ve içerik yazılara arama bot’larına uygun olarak düzenlenir Arama motorlarına kayıt yapılır.   devam »
  • Markanız için doğru hedefi belirleyerek, Yeni Türk Ticaret Kanuna Uygun, Kolay Ulaşılabilir, kurumsal kimliğinizi yansıtan bir web sitesi sunuyoruz.   Yeni bir web sitesi tasarımı süreci   Kurumsal web sitesi veya e-ticaret web sitesi için aşağıdaki tasarım süreçleri uygulanmaktadır. ·         Müşterileri Taleplerinin Alınacağı Analiz Toplantısı ·         Müşteri ihtiyaç analizi, bilgilerin toplanması, ·         Proje planlanması ve zamanlama sunumu ·         Teklif sunumu ve onaylama... devam »
  • Hostingturk, markanızın internet’te doğru bir şekilde pazarlanması için geliştirilmiş online satış siteleri hazırlar. Markanın özel geliştirilen arayüz tasarım, kodlama ve değiştirilebilir modül sistemi ile ile hayata geçirilmektedir.   E-ticaret Yazılımı Sunulan Hizmetler ·         Ürün Yönetimi ·         Kargo Takip ·         Kullanıcı yönetimi ·         Sipariş Takip ·         Kargo tanımlama... devam »
  • Müşterilerinize, markanızın kampanya, haber ve duyurularını toplu bir şekilde ulaşmasını sağlayan elektronik pazarlama sistemidir. Markanıza özel tasarımlarla sizin belirteceğiniz gün ve zaman aralıklarında toplu bir şekilde müşterilerinizin e-mail adreslerine gönderim yapılır. Toplu gönderim sonrası raporlama sayesinde, gönderim sayısı, ulaşılamayan mail sayısı, toplam tıklanma sayısı takip edilebilmektedir. Email marketing hizmetleri Müşteriye özel tasarım Html Uygulama Toplu mail gönderim Raporlama  devam »
"Web Tasarım Eticaret Seo Google" kategorisine ait alt kategoriler
 
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste