Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) »

Google da İlk Sırada Çıkmak
Günümüzde artık bir çok kişi internet sitesi sahibi konumundadır. An geçmiyor ki internet siteleri çoğalmasın. Tabi bunda en önemli etkenlerden bir taneside ücretsiz olarak hizmet sunan blogger ve benzeri sitelerdir. İş internet sitesi kurmakla kalmıyor bir de bu siteyi googleda üst sıralara çıkartmak gerekiyor.Google'da üst sıralarda olan bir internet sitesinin ziyaretçi sayısı oldukça fazladır. Bu yazımızda bu işlemin nasıl gerçekleştiğini anlatmaya çalışacağız.
 
Google'da Üst Sırala Çıkmak İçin Yapılması Gerekenler
 
Kaliteli ve Orjinal İçerik: Eğer internet sitesinizin googleda üst sıralara çıkmasını istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey sitenizi özgün olarak oluşturmanızdan geçmektedir. Çok fazla alıntı olmayan orjinal,benzersiz içeriklere sahip olan siteler her zaman googleda daha üst sıralarda olacaktır. Herkesin ihtiyaç duyduğu fakat hiç bir sitede olmayan içeriklere sahip olmanız gerekmektedir.
 
Backlink : Googleda üst sıralarda olmak için,ilk sayfada olmak için yapılması gereken bir diğer işlem ise öncelikli olarak benzer içeriklere sahip sitelerden backlink almaktır. Peki Backlink nedir derseniz; Backlink bir sitenin diğer siteye referans olması durumudur. Yüksek PR değerine sahip sitelerde backlink almanız sitenizin googleda üst sıralara çıkmasına büyük katkı sağlamış olacaksınız.Tabi ki her şeyin fazlası zarar olduğu gibi backlinkinde fazlası zararlıdır. Ölçülü ve düzenli bir şekilde backlink alınmasını tavsiye ediyoruz.
 
Etiketler: Googleda üst sıralarda bulunmak için bir diğer yol ise doğru etiketlere sahip olmaktan geçmektedir. İçeriğinize en uygun etiketi bulmanı gerekmektedir. Etiketleri verirken kendiniz gibi düşünmektense sizin içeriğinie ihtiyaç duyacak insanların googleda bunu nasıl arayacaklarını tahmin etmeniz gerekmektedir.Bunun kolay yolu ise googlenin anahtar kelime analizi yazılımını kullanarak en çok hangi kelimeler aranmış bunları bulup daha sonra rahatça kendi etiketler inizi oluşturabilirsiniz.
 
Ziyaretçi Dönüşümü:İnternet sitenize giren ziyaretçilerin tekrar sizin sitenize girmesini sağlamalısınız. Kaliteli ve alıntı olmayan bir site oluşturduğunuzda zaten bu madde kenliğinden gelecektir. Ziyaretçileriniz bir bilgiye ihtiyaç duyduğunda ilk olarak sizin sitenize bakacaktır.
 
Ziyaretçi Sayınız : Ziyaretçi sayınız arttıkça googleda daha üst sıralarda kendinize bir yer edineceğinizden şüpheniz olmasın. Ziyaretçi sayılarınız, yukarıda saydığımız maddeleri uyguladıktan sonra zaten kendiliğinden artacaktır.Bunun için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Ama içeriklerinizi  daha çok ilgi gören konular çerçevesinde oluşturursanız, ziyaretçi çekme konusunda daha rahat edersiniz.
 
 

Etiketler

ilk sıra
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste